Time until Cara Night release!

Worldwide [WW]


Game is already released


Learn more

Description

Releasing: April 13, 2017

Cara night is a story driven game, that also focuses heavily on just being fun and entertaining. The main character Cara actually enjoys the new way of the world and killing the zombies that try to attack her!

Cara Night Dead Trip , Çağdaş Yüksel tarafından geliştirilen ve Eagle Nest firmasının PC için 2017 tarihinde yayınlayacağı aksiyon rol yapma oyunudur. Birinci şahıs kamera açısından oynanan oyunda bir zombi salgını nedeniyle ordu tarafından karantina altına alınan Ration City’deki ikiz kız kardeşi Sara Night’ı kurtarmak için yollara düşen Cara Night’ın maceralarına konuk olacağız.Dişi kahramanımız Cara kardeşini kurtarmak için çıktığı bu macerada askerlerden tutun da sivillere dek pek çok farklı grupla karşılaşıyor ve insanların da en az zombieler kadar tehlikeli olabileceğine tanıklık ediyor.
Tabanca, makinalı , pompalı tüfek, balta , beyzbol sopası, tokmak, ok, yay, bir çok çeşit bıçak ve özelleştirilmiş cephane sistemlerinin yanında Cara Night'in üstüne dövüş kabiliyetlerini birleştiren Eşsiz bir aksiyon mekanikleri sunmaktadır.
Gösterimler
Fransa'daki Pixel Musium'un açılışında (24.02.2017) 'Cara Night: Dead Trip' bütün hafta oynanabilir demosu ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur.
En büyük Türk oyun basınlarından olan Oyungezer (6.02.2017) tarihindeki 'Cara Night Dead Trip' hakkındaki haber yazısı yayınlamıştır.

Cara Night: Dead Trip still under development
Facebook = https://www.facebook.com/CaraNightDeadTrip/
Youtube = https://www.youtube.com/channel/UCuYjyDvGx9lVJ0ZY5A_rDeg
Twitter = https://twitter.com/caranight_dt